Układanie kanalizacji

Po zakupieniu wszystkich potrzebnych rur, kolanek, redukcji itp. przyszedł czas na ułożenie kanalizacji. Najpierw trzeba było przkuć otwory w ścianach fundamentowych zgodnie z projektem. Następnie ułożylismy rury kanalizacyjne tak aby wystawały ponad poziom betonu, który będzie wylany wkrótce. Wyprowadzono otwory na spływ z kuchni, wanny, prysznicu oraz odpływy z ubikacji oraz pion kanazliacyjny. Dodatkowo ułozono rury doprowadzajace powietrze do kominka, który bedzie znajdował sie w salonie.

Główna rura kanalizacyjna ma średnice Ø 160 do niej podłączone są wszystkie rury z poszczególnych odpływów (kuchnia, łazienka, ubikacja). Rury te są już mniejszej średnicy od Ø 110 do Ø 75.  Rura doprowadzająca powietrze do kominka ma średnicę Ø 110.

  • Czas wykonania – 3 dni
  • Koszt kanalizacji – 750 zł

2 Komentarze

  1. Usługi wodno kanalizacyjne to podstawa dzisiejszych czasów. Bardzo popularne stały się w ostatnim czasie czyszczenia separatorów, które są nieodzownym elementem chociażby każdej budowy. Świetne usługi czyszczenia separatorów świadczone są na terenie Wrocławia.

  2. Oprócz separatorów, które są obowiązkiem przy emisji odpadów (tłuszczów lub ropopochodnych), bardzo modne są również usługi pogotowia hydraulicznego 24h zaopatrzonego w WUKO. WUKO to technologia ciśnieniowego udrażniania odpływów kanalizacyjnych, polegająca na wprowadzeniu węża z ciśnieniową końcówką do odpływu. Wąż ma dysze skierowane ku tyłowi aby wąż mógł sobie podróżować wzdłuż rury oraz ma z przodu rotacyjną dyszę która rozbija zatory. Przepychanie rur odpływowych nigdy nie było łatwiejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*